Zostań partnerem i zarabiaj!

Program partnerski dla użytkowników serwisu playsport.pl

Ty też możesz czerpać korzyści z naszego programu partnerskiego. Wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie playsport.pl i będziesz polecał nasz serwis swoim znajomym. Z każdego poleconego przez Ciebie znajomego, który zakupi w serwisie playsport.pl abonament konta Premium lub ebooka, Ty dostaniesz punkty partnerskie.

Sprawdź ile punktów partnerskich otrzymasz, gdy polecony przez Ciebie znajomy zakupi ebooka lub abonament konta Premium w serwisie playsport.pl:

Aktywność poleconego użytkownika Ilość przyznanych punktów partnerskich
Zakup konta Premium na 2 dni 2 punktów partnerskich
Zakup konta Premium na 30 dni 6 punktów partnerskich
Zakup konta Premium na 90 dni 16 punktów partnerskich
Zakup konta Premium na 180 dni 29 punktów partnerskich
Zakup konta Premium na 365 dni (rok) 48 punktów partnerskich
Zakup konta dożywotniego Premium 129 punktów partnerskich
Zakup ebooka 18 punktów partnerskich

Co mogę zrobić z punktami partnerskimi?

Za punkty partnerskie możesz aktywować konto Premium w serwisie playsport.pl i korzystać za darmo z najlepszych statystyk bukmacherskich dostępnych w sieci. Nie musisz już płacić za abonament konta Premium, aby móc cieszyć się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści serwisu playsport.pl. Ale to nie koniec. Za punkty partnerskie możesz również nabyć jednego z najlepszych ebooków poświęconemu tematyce bukmacherskiej, jaki do tej pory został wydany. Ebook "Pokonałem bukmachera czyli praktyczny poradnik jak inwestować w zakłady sportowe" pokaże Ci w jaki sposób przygotować się do gry, jakich błędów unikać i jak wybrać odpowiednią dla siebie strategię gry. Poznasz w nim skuteczne systemy gry i nauczysz się, jak dobierać drużyny do zakładów, które zapewnią Ci sukces w grze.

Czy mogę zarabiać pieniądze zamiast punktów partnerskich?

Oczywiście, że tak. Nasz program partnerski umożliwia zarabianie rzeczywistej gotówki, ale skierowany jest dla osób, które mają własne firmy (mogą wystawić fakturę). Niemniej jednak cenimy dobrych partnerów, więc jeśli nie posiadasz firmy, a pozyskujesz wielu nowych użytkowników, którzy kupują w serwisie playsport.pl (uzyskasz minimum 200 punktów partnerskich), skontaktuj się z nami! Zaproponujemy Ci wymianę punktów na gotówkę.

W jaki sposób to działa?

To bardzo proste. Rejestrujesz się w serwisie playsport.pl, a następnie logujesz się do swojego konta użytkownika. Znajduje się w nim zakładka "Polecaj i zarabiaj!", a tam masz trzy opcje polecania znajomych. Pierwsza to skorzystanie z gotowego formularza - po prostu wpisujesz adresy mailowe Twoich znajomych, którym chcesz polecić serwis playsport.pl i klikasz "Wyślij". Twoim znajomym zostanie wysłana specjalna wiadomość z Twoim unikalnym linkiem (zawierającym unikalny numer partnera) do serwisu playsport.pl. Możesz też napisać maila do swoich znajomych ze swojej skrzynki pocztowej (druga opcja pozyskiwania poleconych użytkowników) podając im w treści wiadomości Twój unikalny link zawierający Twój numer partnera. Trzecim sposobem pozyskiwania nowych użytkowników do serwisu playsport.pl jest zamieszczenie reklamy (banerów reklamowych) na swojej stronie internetowej. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka zestawów atrakcyjnych banerów dostępnych w kilkunastu rozmiarach, tak abyś bez problemu mógł je dopasować do swojej strony internetowej. W zakładce "Polecaj i zarabiaj!" na samym dole kliknij w przycisk "Zobacz dostępne materiały reklamowe", pobierz kod wybranego banera i wstaw go na swoją stronę. I to wszystko. Jeśli Twój znajomy odwiedzi stronę playsport.pl klikając w Twój link lub baner zamieszczony na Twojej stronie internetowej, a następnie w ciągu 30 dni zarejestruje się w naszym serwisie, zostanie on dopisany do Twojej listy poleconych użytkowników. Teraz wystarczy, że taki polecony przez Ciebie użytkownik zakupi abonament konta Premium lub ebooka w naszym serwisie, to Ty dostaniesz punkty partnerskie.

Co oferujemy?

  • 40% prowizji od każdej sprzedaży w serwisie playsport.pl (jeśli polecony przez Ciebie użytkownik kupi abonament Premium lub ebooka w serwisie playsport.pl otrzymasz aż 40% kwoty netto jaką ten użytkownik zapłacił)
  • wypłaty już od 100 zł prowizji (jeśli uzbierasz minimum 100 punktów partnerskich możesz w każdej chwili zlecić ich wymianę na gotówkę)
  • wygodny i bezpieczny system wypłat Twoich prowizji (PayPal, przelewy bankowe)
  • przejrzysty i aktualny system statystyk i rozliczeń (wiesz kto, kiedy i jaką prowizję dla Ciebie wygenerował)
  • 30-dniowe cookies (użytkownik, który wszedł na stronę playsport.pl z Twojego linka lub poprzez kliknięcie w baner na Twojej stronie internetowej ma aż 30 dni na zarejestrowanie się w serwisie playsport.pl, aby został dopisany do listy polecony przez Ciebie użytkowników)
  • brak limitów czasowych czyli wieczna prowizja (raz pozyskany przez Ciebie użytkownik na zawsze pozostaje przypisany do Twojego konta - kiedy on kupuje Ty zarabiasz - zawsze!)
  • brak limitów kwotowych (nie ograniczamy kwotowo Twoich zarobków - zawsze dostajesz 40% tego co zapłacą u nas pozyskani przez Ciebie użytkownicy - czym więcej oni kupują tym więcej Ty zarabiasz)
  • liczne i atrakcyjne materiały promocyjne (wiele różnych kreacji reklamowych w licznych rozmiarach - tak, aby pasowały wszędzie i zawsze do Twojej strony internetowej)

Chcę wymienić punkty partnerskie na gotówkę

Każdy punkt partnerski to 1 zł. Jeśli zebrałeś przynajmniej 100 punktów partnerskich, możesz je wymienić na gotówkę. Na swoim koncie użytkownika wejdź w zakładkę "Wymień punkty na gotówkę", a tam uzyskasz szczegółowe informacje jak to zrobić.