Konto użytkownika

Aby przejść do swojego profilu w serwisie playsport.pl kliknij na górze (nad menu) w lewym rogu "Zobacz swój profil". W swoim profilu użytkownika będziesz miał następujące opcje do wyboru (w menu po lewej stronie):

Dane użytkownika
Znajdują się tu informacje o tym kiedy zarejestrowałeś się w serwisie playsport.pl oraz czy masz aktywne (jeśli tak to do kiedy) konto Premium. Tutaj możesz również zmienić swoje hasło dostępu do serwisu playsport.pl oraz swój adres email. Pamiętaj, żeby zawsze mieć aktualny adres email, bo na ten adres będzie otrzymywał informacje z serwisu playsport.pl.

Moje ligi
W serwisie playsport.pl dostępnych jest ponad 100 lig piłkarskich. Nie każdy użytkownik zainteresowany jest lub obstawia zakłady we wszystkich możliwych ligach. Dlatego w serwisie playsport.pl wprowadziliśmy możliwość oznaczania lig. Każdą z lig można dodać do ulubionych (np. gdy interesują Cię wyniki i statystki z tej ligi) oraz do lig "mojego bukmachera". Praktycznie żaden bukmacher nie oferuje możliwości obstawiania zakładów we wszystkich ligach świata, dlatego możesz zaznaczać ligi, które dostępne są u Twojego bukmachera. Takie oznaczanie lig jako ulubionych lub lig mojego bukmachera ma przede wszystkim pomóc Ci w wyszukiwaniu drużyn, które spełniają żądane kryteria statystyczne. W wyszukiwarce statystycznej drużyn (informacje na temat wyszukiwarki znajdziesz tutaj) możesz zaznaczyć, że wyniki wyszukiwania mają objąć jedynie drużyny z lig piłkarskich, które dodałeś do ulubionych lub oferowanych przez Twojego bukmachera.
W jaki zatem sposób oznaczać ligi jako ulubione lub dostępne w ofercie Twojego bukmachera? Wystarczy, że wybierzesz z menu jedną z trzech zakładek (Tabele i wyniki, Statystyki bukmacherskie lub Typy bukmacherskie), a pojawi Ci się lista dostępnych krajów i lig. Aby dodać ligę do ulubionych wystarczy, że klikniesz na gwiazdce przy nazwie ligi (gwiazdka wypełni się kolorem niebieskim). Klikając na symbolu dolara ($) przy nazwie ligi oznaczysz ją jako ligę dostępną u Twojego bukmachera:

Aby usunąć wybraną ligę z ulubionych należy kliknąć ponownie na niebieskiej gwiazdce (zrobi się ponownie biała w środku). Tak samo w przypadku lig Twojego bukmachera - klikając ponownie na znaku dolara usuniemy daną ligę z lig dostępnych u Twojego bukmachera. Usuwać ligi z ulubionych i lig bukmachera możesz również z poziomu Twojego profilu użytkownika - klikając na krzyżyku za nazwą ligi.

Konto Premium
Dostęp do niektórych treści serwisu wymaga aktywowania konta Premium. Aktywować konto Premium można na dwa sposoby - wykorzystując swoje punkty partnerskie lub opłacając je SMSem bądź e-przelewem bankowym (płatności realizowane za pośrednictwem serwisu CashBill.pl). Więcej na temat korzyści jakie daje posiadanie konta Premium znajdziesz tutaj. Abyś nie kupował przysłowiowego "kota w worku" dałem Ci możliwość przetestowania pełnej funkcjonalności serwisu playsport.pl dla jednej ligi - angielskiej Premier League.

Moje ebooki
Serwis playsport.pl to nie tylko profesjonalne statystyki bukmacherskie, ale również kopalnia wiedzy na temat zakładów sportowych. Każdy z zawodowych graczy kiedyś musiał zaczynać i poznać tajniki gry u bukmachera. Szukał on informacji na temat zakładów bukmacherskich, poznawał i testował różne systemy gry. Aby ułatwić Ci naukę zarabiania na zakładach sportowych, zebrałem większość niezbędnych informacji i napisałem ebooka. Dowiesz się z niego o tym w jaki sposób przygotować się do gry, jakich błędów unikać, jak wybrać odpowiednią dla siebie strategię gry, poznasz skuteczne systemy gry i nauczysz się, jak dobierać drużyny do zakładów, które zapewnią Ci sukces w grze. Dużą część wiedzy jestem w stanie przekazać Ci całkowicie za darmo w ramach podziękowania za rejestrację w serwisie playsport.pl. Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy bardzo poważnie myślą o dodatkowym źródle dochodów z zakładów bukmacherskich, przygotowałem płatną wersję ebooka. Szczegółowy opis tego co się znajduje w obu tych ebookach (darmowym i płatnym) znajdziesz tutaj.

Polecaj i zarabiaj
Zależy mi na tym, aby z wiedzą i profesjonalnymi statystykami zawartymi w serwisie playsport.pl dotrzeć do jak najszerszego grona osób grających u bukmachera. Wiem też, że samemu będzie mi trudno zrealizować ten cel. Liczę jednak, że z Twoją pomocą uda mi się ten cel osiągnąć. Dlatego opracowałem bardzo atrakcyjny program partnerski, który daje Ci możliwość zarabiania prawdziwych pieniędzy za polecanie mojego serwisu innym osobom. O szczegółach programu poczytasz tutaj.

Moje punkty partnerskie
Jeśli polecona przez Ciebie osoba zakupi w serwisie playsport.pl ebooka lub konto Premium, Ty dostaniesz prowizję w postaci punktów partnerskich. Możesz je wykorzystać do zakupu ebooka albo aktywacji konta Premium. Możesz je również wymienić na gotówkę.
W zakładce "Moje punkty partnerskie" Twojego profilu użytkownika znajdziesz historię transakcji punktowych, czyli zobaczysz który polecony przez Ciebie użytkownik, poprzez zakupy w serwisie playsport.pl, wygenerował dla Ciebie prowizję, a także sprawdzisz na co wykorzystałeś swoje punkty partnerskie.

Wymień punkty na gotówkę
Jeśli zebrałeś przynajmniej 100 punktów partnerskich (lub 200 punktów partnerskich jeśli jesteś osobą fizyczną i nie możesz wystawić faktury) możesz pomyśleć o ich wymianie na gotówkę. To właśnie tutaj zlecisz ich zamianę na rzeczywiste pieniądze.

Aktywuj kod promocyjny
Jeśli dostałeś z serwisu playsport.pl kod promocyjny, to w tym miejscu możesz go wymienić na punkty partnerskie. A punkty partnerskie możesz przeznaczyć na przykład na zakup ebooka albo aktywację konta Premium.