Informacje ogólne o serwisie playsport.pl

Wstęp

Czy wiesz, że 93% osób, które obstawia zakłady sportowe u bukmachera, przegrywa? Ta liczba na prawdę szokuje, ale jest prawdziwa. Czyli jedynie siedem na sto osób potrafi regularnie zarabiać w zakładach sportowych. A i to dość optymistyczne dane, bo niektóre źródła podają, że takich osób zarabiających u bukmachera w dłuższej perspektywie czasowej jest 3%, a nawet 1%. Nieważne ile ten odsetek dokładnie wynosi, ale widać tu jak na dłoni, że mało kto jest w stanie wyjść zwycięsko w rywalizacji z bukmacherem.

Te liczby nie mówią oczywiście o pojedynczych zakładach, bo tu statystyki są oczywiście dużo bardziej korzystne dla grających. Tu raczej chodzi o sytuację taką, że gracz, który zaczyna grać u bukmachera, na przykład po roku czasu, ma tych pieniędzy mniej niż na początku przed rozpoczęciem obstawiania zakładów. Czyli, mówią językiem finansów, po roku gry poniósł stratę. Z czego to wynika? Powodów jest pewnie wiele, ale z doświadczenia wiem, że najczęściej gracze przeceniają swoją wiedzę na temat sportu (wydaje im się, że są ekspertami w danej dyscyplinie sportu), nie mają opracowanej żadnej strategii gry, nie potrafią zarządzać ryzykiem i dają ponosić się emocjom (są np. chciwi albo zżera ich stres i nie myślą logicznie). Nie raz pewnie słyszałeś historię jak to ktoś zaczął grać u bukmachera i na początku zaczął trafiać zakład po zakładzie. Pieniędzy na koncie bukmachera przybywało, a on poczuł się jak Bóg. Zaczął więc grać za wyższe stawki, ale jak to w życiu bywa, zaczęły się niepowodzenia w typowaniu i pieniędzy zamiast przybywać, zaczęło być mniej. Przyszedł stres, chęć odegrania się i... kolejna przegrana. Tak to często bywa i tak najczęściej ludzie wpadają w hazard.

Aby zwiększyć szanse na zarabianie w zakładach sportowych każdy gracz powinien mieć odpowiednią wiedzę i umiejętności. To na pewno pomoże mu w unikaniu głupich, ale jakże kosztownych, błędów. Sama wiedza, według mnie, może jednak nie wystarczyć. Wiedzą o tym zwłaszcza profesjonalni gracze, którzy w zakładach bukmacherskich korzystają z narzędzi statystycznych i analitycznych. Bez takich narzędzi bardzo trudno znaleźć odpowiednią drużynę, na którą warto postawić.

I właśnie dla tych graczy, którzy chcą w sposób profesjonalny podejść do tematu zarabiania pieniędzy w zakładach bukmacherskich, przeznaczony jest serwis playsport.pl.


Czym jest serwis playsport.pl?

Mówiąc w największym skrócie, playsport.pl to serwis przeznaczony dla osób, które grają lub chcą zacząć grać u bukmachera. A właściwie powinienem powiedzieć, że playsport.pl to portal dla osób które chcą zarabiać na zakładach sportowych. Jak przeczytałeś powyżej, tylko niewielki odsetek grających u bukmachera jest w stanie generować zyski z gry. Playsport.pl ma to zmienić! Dzięki wiedzy i informacjom tutaj zawartym oraz dostępnym statystykom i narzędziom do analizy, każdy gracz ma niepowtarzalną okazję znacząco zwiększyć swoje szanse na zarabianie realnych pieniędzy w nierównej walce z bukmacherem. Nie ważne jak duże masz doświadczenie czy może dopiero chcesz zacząć obstawiać zakłady sportowe - serwis playsport.pl to miejsce dla Ciebie. Takich statystyk dotyczących piłki nożnej nie znajdziesz nigdzie indziej. Zobacz co oferuje playsport.pl.


Co znajdziesz w serwisie playsport.pl?

Serwis playsport.pl został podzielony na kilka sekcji, tak abyś łatwo mógł odnaleźć potrzebne Ci informacje oraz aby ułatwić Ci nawigację w serwisie. Każda z tych sekcji została dokładniej omówiona w innych zakładkach pomocy, a tutaj zamieszczam jedynie krótkie streszczenie każdej z nich:

Konto użytkownika - czyli Twój profil w serwisie playsport.pl. To tutaj zmienisz hasło dostępu do swojego konta użytkownika oraz aktywujesz konto Premium dające Ci pełny i nieograniczony dostęp do wszystkich treści serwisu. W Twoim koncie użytkownika masz również dostęp do wszystkich opcji związanych z programem partnerskim i zdobywaniem punktów partnerskich za polecanie serwisu playsport.pl. Punkty te będziesz mógł przeznaczyć na aktywację konta Premium lub zakup ebooka albo wymieniać je na gotówkę! Wreszcie z poziomu Twojego konta użytkownika możesz pobrać darmową wersję mojego ebooka "Pokonałem bukmachera czyli praktyczny poradnik jak inwestować w zakłady sportowe" lub zakupić jego pełną wersję.

Najlepsi bukmacherzy - grając u bukmachera musisz mieć pewność, że Twoje pieniądze są bezpieczne i że bukmacher wypłaci Ci zarobione przez Ciebie pieniądze. To, razem z wysokością kursów i liczbą dostępnych zakładów, najważniejsze kryteria jakimi powinieneś kierować się przy wyborze bukmachera (bukmacherów) u którego (których) będziesz obstawiał zakłady sportowe. W tej sekcji przygotowałem dla Ciebie krótką listę najlepszych bukmacherów wraz ze szczegółową analizą ich oferty.

Tabele i wyniki - tu znajdziesz wyniki zakończonych wszystkich meczów piłkarskich, rozpiskę zaplanowanych meczów wraz z datą i godziną ich rozpoczęcia oraz kompletne table ligowe. To wszystko dla ponad 100 lig piłkarskich z całego świata.

Statystyki bukmacherskie - to dziesiątki wskaźników i statystyk dla prawie 2000 tysięcy drużyn piłkarskich. Dzięki nim łatwo ocenisz, która z drużyn pasować będzie do Twojego systemu gry. Aby było Ci jeszcze łatwiej odnajdować drużyny do obstawiania, wyposażyłem serwis playsport.pl w praktyczną wyszukiwarkę drużyn spełniających żądane przez Ciebie kryteria statystyczne.

Typy bukmacherskie - użytkownicy, którzy grają u bukmachera systemem progresji na remisy, z pewnością docenią tą sekcję serwisu playsport.pl. Zawiera ona oszacowane (na podstawie wyników drużyn) prawdopodobieństwo osiągnięcia remisu w najbliższych meczach dla wybranej drużyny. A to z pewnością pozwoli lepiej określić moment rozpoczęcia gry progresją dla danej drużyny.

Twoje drużyny - chciałbyś mieć wszystkie statystyki, wyniki i wskaźniki dla jednej drużyny w jednym miejscu i na jednej stronie? Serwis playsport.pl to umożliwia. Wystarczy, że wybierzesz drużynę do obserwowanych (klikając na gwiazdce przy nazwie drużyny) i... to wszystko co musisz zrobić, żeby mieć pełny podgląd statystyczny dla wybranej przez Ciebie drużyny.