Jak wygrać z bukmacherem i regularnie zarabiać na zakładach sportowych?

Czy wiesz, że 93% osób, które obstawia zakłady sportowe u bukmachera, przegrywa. Szok! To jedyne co ciśnie mi się na usta. Ale na takie dane natknąłem się w jednym z opracowań, które przeczytałem w internecie kilka lat temu. To przecież niemożliwe, żeby 9 na 10 osób przegrywało z bukmacherem. Rozumiem - przegrywa połowa, powiedzmy 60%. Jakbym usłyszał takie dane, to prędzej bym w to uwierzył. Przecież nie do pomyślenia jest, żeby prawie wszyscy obstawili źle wynik jakiegoś meczu. Ba, przecież przy zwycięstwie faworyta, to prawie wszyscy dobrze typują. Znaczy się wygrywają, prawda?

Gdyby nie te "bzdurne" dane o 93% przegrywających to pewnie nie doczytałbym tego opracowania do końca. A tak mnie to zaciekawiło, że postanowiłem znaleźć w nim błąd. Bo na mój chłopski rozum to nie do pomyślenia, żeby odsetek wygrywających był tak mały. I jak trochę się zagłębiłem w lekturę tego opracowania, to szybko znalazłem wytłumaczenie tej zagadki. Nie chodziło tu o pojedyncze zakłady zawierane z bukmacherem i ich skuteczność czyli liczbę wygranych zakładów w stosunku do liczby przegranych zakładów. Opracowanie to pokazywało ile osób (tylko 7%!) jest w stanie zarabiać na zakładach bukmacherskich w jakimś dłuższym okresie czasu. Nie chodziło tu o to czy te osoby częściej wygrywały zakłady u bukmachera czy je przegrywały. Tu liczył się tylko wynik finansowy czyli czy po jakimś okresie czasu te osoby miały więcej czy mniej pieniędzy niż przed rozpoczęciem gry.

Czy wiesz, że gracze, którzy często wygrywają zakłady bukmacherskie, wcale nie zarabiają

Dalej to samo opracowanie podawało kilka ciekawych przykładów. Okazuje się, że jest spora liczba osób grających u bukmachera, którzy mają bardzo wysoką skuteczność pojedynczych zakładów, a mimo to nie zarabiają. Niektórzy trafiają 9 na 10 zakładów, a mimo to są na minusie. To już całkiem zwaliło mnie z nóg. Jak można mylić się tylko raz na dziesięć prób i nie zarabiać? Trochę to wszystko wydawało mi się naciągane, dlatego postanowiłem zgłębić temat i popytać znajomych. Co środę gram z chłopakami w piłkę, więc przeprowadziłem wśród nich małą sondę. Okazało się, że większość z nich (14 chłopa) gra lub grała u bukmachera i to dość regularnie. Popytałem ich jak tam z tym zarabianiem u bukmachera, kto ile stracił, a kto ile zarobił. I znowu szok! Tylko jeden z nich mniej więcej wyszedł na zero. Dwóch z nich przegrało naprawdę duże pieniądze (jeden przez to omal nie rozwiódł się z żoną), reszta grała bardziej "rekreacyjnie" więc dużo kasy nie potraciło, ale i tak byli na minusie. Wszyscy oni jednak powiedzieli mi jedną rzecz - że mieli przez jakiś czas dobrą passę, że wygrywali pod rząd kilka zakładów. Był moment, że byli na dużym plusie. Później jednak kilka wtop, i to głównie na zdecydowanych faworytach meczu, sprawiło, że albo przegrali całą kasę albo jej większość.

Załóż się o skrzynkę piwa

Z jednej strony artykuł w internecie, z drugiej strony moi kumple z boiska - wszystko i wszyscy mówią, że na zakładach bukmacherskich głównie się traci. Ale dalej jakoś przekonać się do tego nie mogę. Mówię chłopakom, że wynika z tego, że się słabo znają na sporcie. Ich reakcja - śmiech. Mówią – taki jesteś mądry, to spróbuj sam. Zobaczymy jak ci pójdzie. No i zakładamy się o skrzynkę piwa. Mam obstawić minimum 20 zakładów w 3 miesiące. Jeśli będę na plusie - wygrywam, gdy stan konta po tym czasie będzie mniejszy niż na początku - to chłopaki piją piwo. Pierwszy zakład - wtopa, ale na szczęście za dużo nie grałem. Później jednak idzie mi już lepiej. Obstawiam tylko piłkę nożną, bo na niej najlepiej się znam. I zaczyna mi to przynosić efekty. Trafiam większość zakładów i jestem na niewielkim plusie. Chcę być pewny wygranej, więc obstawiam głównie faworytów. I na razie super mi idzie. Mecz za meczem wygrany. Szkoda tylko, że małe wygrane, bo kursy kiepskawe. Ale trafia mi się super seria 8 wygranych meczów pod rząd, więc nie ma co narzekać. Podwoiłem już swój kapitał. Coraz pewniej czuję się obstawiając. Zaczynam stawiać coraz większe kwoty, ale nie jestem głupi - nie całość na jeden mecz. Wiem, że i faworytom czasami powinie się noga. I niestety tak się staje. Dwa z trzech moich zakładów nie wchodzi. Już nie jestem na plusie, ale wciąż mam jeszcze sporo kapitału. Zmieniam nieco strategię - zaczynam obstawiać zakłady kumulacyjne. Myślę sobie - mniejsze kwoty, mniejsze ryzyko. Najpierw po 3-4 zakłady na jednym kuponie. Nawet niektóre wchodzą, ale kursy dalej nie powalają. Chcę mieć duże szanse na wygranie, więc wciąż obstawiam faworytów. Zwiększam też liczbę meczów objętych jednym zakładem. Niestety spada mi znacznie skuteczność - teraz prawie żaden kupon nie jest trafiony. Do licha z taką grą. Robię krótkie podsumowanie. Liczba zakładów: 78. Wynik finansowy: - 317 zł (z 1000 zł które przeznaczyłem na grę, a więc ponad 30% straty). Minęło ponad 2 miesiące. Mam tego dość. Pasuję. Idę do sklepu po skrzynkę piwa dla kolegów. To nie ma sensu. Artykuł w internecie i moi koledzy mówili prawdę - na zakładach bukmacherskich ciężko być do przodu.

Graj jak zawodowiec, nie jak amator

Na jakiś czas daję sobie spokój z tą całą bukmacherką. Ale pewnego dnia znów trafiam na artykuł w sieci o graczach, którzy zawodowo zajmują się zakładami sportowymi. Nikt z nich nie chce jednak podać swojego nazwiska, nie mówią ile dokładnie zarabiają (mówią tylko o dużych sumach) i co gorsze nie mówią jak grać, żeby osiągać takie zyski. Za to każdy z nich mówi, że ma opracowany pewien system, który u niego od lat się sprawdza. I wszyscy (jakby się umówili) mówią o tym, że jeśli się chce zarabiać u bukmachera, to trzeba do tematu podejść profesjonalnie, że trzeba dużo czasu poświęcić analizie, być konsekwentnym, panować nad emocjami, nie ulegać pokusom tylko trzymać się z góry założonego planu. Słowo, które przyciąga moją uwagę, to "system". Każdy z tych zawodowców gra jakimś opracowanym systemem. Nie jak ja wcześniej, obstawiając co leci i po różnych kwotach, tylko jakąś wcześniej opracowaną strategią gry.

Jak grać, żeby wygrać?

Postanawiam trochę poszperać w internecie w sprawie tych systemów gry. I co się okazuje? Co strona internetowa, co forum, to jakiś "sprawdzony" system gry. Ciężko się w tym odnaleźć, padają specjalistyczne określenia i terminy, których nie rozumiem. Postanawiam zacząć więc od podstaw. Najpierw poznać słownictwo jakim operują gracze i bukmacherzy, rodzaje kursów i zakładów, dowiedzieć się w jaki sposób taki bukmacher ustala kursy i jak zarabia, a dopiero później testować różne systemy gry. I powiem szczerze, że zajęło mi to wszystko przeszło cztery lata. Tak mnie wciągnął ten temat, że poświęciłem mu cztery lata mojego życia. Przetestowałem dziesiątki różnych systemów gry i ich modyfikacji oraz straciłem sporo pieniędzy na nie. Ale w końcu wiem jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Wiem, to za mało powiedziane. Ja zarabiam grając u bukmachera. Stałem się graczem zawodowym, który ma własny sprawdzony system gry i który nauczył się kontrolować emocje w grze. I jestem gotów podzielić się z Tobą tą wiedzą i doświadczeniem, pod warunkiem, że chcesz podejść do tematu zakładów bukmacherskich poważnie - tak jak ja to zrobiłem.

Czy chcesz znać mój przepis na sukces w grze u bukmachera?

Mi do sukcesu wystarczyły trzy rzeczy. Tylko trzy, a może aż trzy. Zależy jak na to popatrzeć. Nie będę Cię tu ściemniał, jak robi to większość pseudoekspertów, że nie trzeba nic wiedzieć, aby móc zarabiać na zakładach sportowych. Że wystarczy zastosować tylko kilka sztuczek i będziesz wygrywał. Bo to jakaś bzdura. Może masz już jakieś doświadczenia w grze u bukmachera, może nawet próbowałeś grać jakimś systemem gry. Ale skoro czytasz jeszcze ten tekst, to pewnie nie jesteś do końca zadowolony ze swoich osiągnięć i zarobków z zakładów. Powiem Ci jedno - nie ma pieniędzy bez wysiłku. Nie zaczniesz zarabiać też u bukmachera, jeśli się do tego nie przyłożysz. Jeśli to zaakceptujesz masz naprawdę duże szanse na sukces. Czy jesteś gotów poznać mój przepis na zarabianie u bukmachera?

Jak już wspomniałem, w moim przypadku, trzy elementy są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Skoro sprawdziło się to u mnie, to najprawdopodobniej sprawdzi się u Ciebie. Tymi elementami są: strategia i system gry, dyscyplina i analiza. Brzmi to może trochę skomplikowanie, ale jak przyjrzysz się temu dokładniej, to zobaczysz, że nie ma się czego bać.

Strategia gry to nic innego jak wcześniej opracowany plan gry u bukmachera. Zawiera ona system gry czyli sposób w jaki będziesz obstawiał zakłady sportowe. Ale ten plan gry będzie na tyle dobry, na ile będziesz go konsekwentnie realizował, czyli inaczej mówiąc, będzie zależał od Twojego zdyscyplinowania. Każdy system gry opiera się na doborze do niego odpowiednich drużyn. Czym lepiej dobrane drużyny, tym większa szansa na sukces w grze u bukmachera. Aby dobrze dobrać drużyny, trzeba przeprowadzić właśnie wspomnianą przeze mnie analizę.

Wiem. Dalej wygląda to na skomplikowane i zagmatwane. Ale nie martw się! Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie:

Ebook "Pokonałem bukmachera czyli praktyczny poradnik jak inwestować w zakłady sportowe"

Postanowiłem napisać pod pseudonimem ebooka o tematyce bukmacherskiej. Dlaczego pod pseudonimem? A pamiętasz ten fragment wyżej, w którym mówiłem o zawodowych graczach i o tym, że wszyscy występowali anonimowo? Bukmacherzy nie lubią graczy, którzy ich notorycznie ogrywają i wprowadzają im liczne limity (o tym zresztą jest sporo w tym moim ebooku) i utrudnienia w grze. Jeśli jesteś dobry w te klocki, lepiej pozostawać niezauważalnym. W każdym bądź razie zebrałem całą moją wiedzę i napisałem taki podręcznik inwestowania w zakłady sportowe.

Cała wiedza w pigułce (a właściwie w pigule)

Winien Ci jestem jeszcze wyjaśnienie, po co napisałem tego ebooka. Nie będę Ci tu mydlił oczu i mówił, że jest w tym jakiś większy, zbożny cel. Bo tak naprawdę, jak każdy ekspert, chcę zarobić na swojej wiedzy. Ale żeby nie było, że jestem całkiem wyzbytym z uczuć kapitalistycznym potworem, to powiem Ci, że wszelkie środki jakie uzyskuję ze sprzedaży tego ebooka przeznaczam na rozwój portalu playsport.pl. Portal playsport.pl stanowi bowiem ten trzeci element niezbędny do odniesienia sukcesu w walce z bukmacherem czyli służy analizie drużyn dobieranych do systemu gry. Kiedyś ten cały proces analizy musiałem robić na piechotę, co zajmowało mi kilka godzin dziennie. Teraz wystarczy mi kilka minut, aby osiągnąć ten sam efekt. Niestety utrzymanie i uaktualnianie serwisu playsport.pl sporo kosztuje. A przecież z serwisu playsport.pl i znajdujących się tam narzędzi analitycznych możesz korzystać również i Ty.

Nie chciałbym Cię też w żaden sposób naciągać (jak robi to zdecydowana większość ekspertów). Chciałbym, abyś był przekonany o wysokiej przydatności tego ebooka dla Ciebie. Chcę mieć pewność, że pozwoli Ci on w końcu zacząć zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dlatego postanowiłem wydać go w dwóch wersjach:

Bezpłatny ebook, abyś miał pewność, że nie kupujesz kota w worku

Jestem tak przekonany o przydatności tego ebooka dla Ciebie i aktualności wiedzy tam zawartej, że większą część treści tam zawartych, jestem Ci w stanie przekazać CAŁKOWICIE ZA DARMO (no, będzie Cię to kosztować jakieś 2 dodatkowe minuty Twojego czasu, bo żeby go pobrać musisz się zarejestrować w serwisie playsport.pl - oczywiście rejestracja też za darmo). I nie ma tu żadnej ściemy - zakładasz bezpłatne konto użytkownika w serwisie playsport.pl, logujesz się do swojego konta użytkownika i pobierasz bezpłatną wersję ebooka "Pokonałem bukmachera czyli praktyczny poradnik jak inwestować w zakłady sportowe". To aż 88 stron unikalnej treści o tematyce zakładów bukmacherskich. To pełne kompendium wiedzy - wszystko to co musisz wiedzieć, aby mieć w ogóle szanse w starciu z bukmacherem.

W tej całkowicie darmowej części ebooka znajdziesz między innymi:
 • słownictwo i terminy jakie stosują bukmacherzy
 • dowiesz się w jaki sposób przygotować się do gry
 • zrozumiesz i świadomie wybierzesz odpowiednią dla Ciebie strategię gry
 • zapoznasz się z rodzajami kursów stosowanych przez bukmacherów
 • poznasz różne rodzaje zakładów
 • dowiesz się o tym czym jest handicap i poznasz jego rodzaje
 • poczytasz o zakładach pewnych czyli takich na których zawsze się zarabia
 • dowiesz się w jaki sposób i na czym zarabia bukmacher
 • otrzymasz wiadomości na temat limitów stosowanych przez bukmacherów i nauczysz się jak ich unikać
 • znajdziesz porównania najlepszych bukmacherów działających na rynku zakładów bukmacherskich
 • dowiesz się czym kierować się przy wyborze bukmachera najbardziej odpowiedniego dla Ciebie
 • poznasz jeden z najbardziej skutecznych systemów gry u bukmachera - system progresji
 • nauczysz się dobierać drużyny do gry progresją
 • poznasz sposoby na minimalizowanie ryzyka przy grze u bukmachera
 • zapoznasz się z podstawowymi wskaźnikami statystycznymi i nauczysz się jak je stosować w praktyce
A to wszystko w łatwej do przyswojenia formie, z mnóstwem wskazówek i dobrych rad, wyjaśnione na przykładach i tabelkach.

Zwiększ swoje zarobki inwestując tylko 57 zł

Darmowa wersja ebooka wprowadzi Cię w świat zakładów bukmacherskich i pokaże sposób w jaki można wygrywać w zakładach sportowych. To doskonała podstawa, która pozwoli uniknąć Ci typowych błędów jakie popełnia zdecydowana większość graczy. Jeśli myślisz jednak poważnie o zarabianiu u bukmachera to po prostu nie możesz nie przeczytać tego, co znajduje się w pełnej wersji tego ebooka.

Znajdziesz tu dodatkowo:
 • praktyczne porady w jaki sposób wycisnąć z gry progresją jeszcze więcej
 • wskazówki w jaki sposób i ile drużyn dobierać do gry progresją
 • informacje o tym kiedy zaczynać, a kiedy kończyć progresję
 • sposób na wyjście z nieudanych progresji
 • sposoby na modyfikację progresji, aby można ją było szybciej zakończyć
 • przykłady wykorzystania progresji do gry w zakładach na żywo
 • system Cover pozwalający minimalizować ryzyko przegranej
 • systemy gry bazujące na wysokich kursach i przynoszące gigantyczne zyski
 • wskazówki i rady pozwalające uniknąć najczęstszych błędów popełnianych przez graczy

A to wszystko za jedyne 57 zł. Przyznasz, że to niewiele za taką dużą dawkę wiedzy. Pomyśl, że porady tu zawarte pomogą zarobić Ci tysiące złotych na zakładach bukmacherskich. Dzięki informacjom znajdującym się w tym ebooku przestaniesz tracić pieniądze u bukmachera, a zaczniesz je pomnażać. Nie zwlekaj. Zamów już dziś i zacznij w końcu zarabiać!

Wciąż nie jesteś przekonany - zobacz co napisały do mnie osoby, które nabyły już ebooka.

"Podchodziłem do tego dość sceptycznie. Pobrałem sobie jednak najpierw bezpłatną wersję książki i już po kilku stronach wiedziałem, że nie będzie to stracony czas. Widziałem już pełno opracowań w necie na temat bukmacherki, ale żadne z nich nawet w połowie nie ma tylu informacji co ebook "Pokonałem bukmachera...". Naprawdę super napisany ebook i skarbnica wiedzy."

Tomek Ciszewski

"Obstawiam już u buka od dłuższego czasu - z różnym skutkiem. Interesuje mnie to, więc czytam dużo na temat zakładów sportowych. I muszę powiedzieć, że byłem mile zaskoczony tym co znalazłem w Pana książce. Część rzeczy była dla mnie już znana, ale kilka uwag z tej książki było dla mnie jak olśnienie. Skorygowałem swój system grania u buka i mam teraz super system, który zarabia. Dzięki."

Adam Środa

"Ebook naprawdę ok. Super pomysł z tą progresją na zakładach na żywo. Na razie 12 meczów do przodu :-)"

Irek W.

"Od lat stosuję progresję na zakładach bukmacherskich i dość dobrze na tym wychodzę. Ale pomysły na grę tym systemem zawarte w ebooku są po prostu rewelacyjne. Nigdy nie grałem aż na taką skalę, bo ciężko mi było znaleźć dobre drużyny. Ale teraz już wiem jak wybierać (bez statystyk z playsport.pl to raczej i tak byłoby trudno wybrać) drużyny. Powiem tylko, że po dwóch miesiącach grania zarobiłem więcej niż przez te wszystkie lata razem wzięte."

Marcin Sudkowski

"Według mnie ten ebook + staty z playsport.pl to gwarancja sukcesu w grze u bukmachera. Szukałem dużo w internecie, przeglądałem fora, ale nie znalazłem nic lepszego. Jak ktoś myśli na poważnie o zakładach u bukmachera to bez tego ani rusz."

Wojciech Mazurek

Gwarancja zadowolenia albo zwrot pieniędzy

Zależy mi tylko na tym, abyś był w pełni zadowolony z zakupionego ebooka. Jeśli uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań - oddam Ci pieniądze. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od jego zakupu napiszesz do mnie na adres info@playsport.pl (nie musisz nawet podawać przyczyny), a zwrócę Ci pieniądze.

Zamów ebooka "Pokonałem bukmachera czyli praktyczny poradnik jak inwestować w zakłady sportowe" już teraz i przekonaj się, że zarabianie na zakładach sportowych wcale nie musi być takie trudne.