Blog

Będzie nowelizacja ustawy hazardowej?

Ustawa hazardowa Zakłady sportowe

Od 2009 roku, kiedy to zostały wprowadzone zmiany w ustawie hazardowej, największe firmy bukmacherskie zrezygnowały z legalnej działalności na terenie Polski. Teraz ma się to zmienić. Rząd planuje nowelizację ustawy.

Pokaż cały wpis

Koniec okienka transferowego w anglii

Premier League Transfery

W Anglii zakończyło się właśnie okienko transferowe. Wielkie pieniądze, jakie angielskie kluby mają zagwarantowane dzięki umowie telewizyjnej, miały przełożenie na zakupy dokonywane przez drużyny z Premier League. A wydano rekordową sumę 1,185 miliarda euro. Najwięcej, bo aż 218 milionów euro, na transfery przeznaczył Manachester City, który kupił między innymi za 75 milionów euro za Belga Kevina De Bruyne'a z VfL Wolfsburg oraz za ok. 62 mln za Raheema Sterlinga z Liverpoolu.

Pokaż cały wpis

Ruszyła premier league czyli na kogo warto stawiać w sezonie 2015/2016

Premier League Progresja

Za nami już pierwsza kolejka angielskiej Premier League czyli najbogatszej ligi piłkarskiej świata. Dzięki nowemu kontraktowi z telewizją kluby podzielą między sobą w przeciągu trzech lat ponad pięć miliardów funtów (30 miliardów złotych). Umowa wchodzi w życie w 2016 roku, ale i teraz kluby angielskie nie mają co narzekać, bo obecna umowa gwarantuje im ponad miliard funtów rocznie. Nic więc dziwnego, że w letnim okienku transferowym najbardziej aktywne były właśnie kluby angielskiej Premier League. Najbardziej na transferowym rynku poszalały dwa kluby z Manchesteru, trzy kluby z Londynu (Arsenal, Chelsea i Tottenham) oraz drużyna Liverpoolu. Pomiędzy tymi klubami powinna się też rozstrzygnąć sprawa mistrzowskiego tytułu.

Pokaż cały wpis

Ruszają ligi, bukmacherzy szaleją czyli o najnowszych bonusach dla graczy od bukmacherów

Bonusy Bukmacher Bet365 Bet-At-Home

Polska ekstraklasa wystartowała już prawie miesiąc temu, w zeszłym tygodniu rozgrywki rozpoczęła angielska Premier League i francuska Ligue 1, w ten weekend sezon zapoczątkują zawodnicy z niemieckiej Bundesligi, a już za dwa tygodnie emocjonować się będą rozgrywkami kibice w Hiszpanii i Włoszech. Czas się budzić z zimowego (a właściwie letniego) snu i zaczynać grę w zakładach sportowych, tym bardziej że bukmacherzy przygotowali naprawdę atrakcyjne bonusy.

Pokaż cały wpis